Pronájem skladových prostor

Nákres areálu Dřevnice 2013

Průmyslový areál je situován jako samostatný ucelený oplocený prostor, který se nachází na jihovýchodním okraji zastavěného území obce Třeboň v lokalitě pod hrází rybníka Svět v Novohradské ulici.

V současné době disponujeme skladovacími a výrobními prostorami v celkové rozloze přesahující 20 000 m2. V pronajímaném průmyslovém areálu jsou k dispozici prostory vhodné pro využití jako sklady, garáže, servisní dílny, výrobní haly nebo parkoviště. Všechny objekty jsou napojeny na rozvody NN, vodovod, kanalizaci a rozvody plynu.

Součástí průmyslového areálu je administrativní budova, ve které je možné si pronajmout administrativní zázemí s širokou nabídkou doplňkových služeb.


Ceny pronájmu výrobních prostor začínají:

Výrobní prostory od: 650,- Kč bez DPH / m2 / rok  (v ceně nejsou zahrnuty polatky za energie)
Skladovací prostory od: 450,- Kč bez DPH / m2 / rok (v ceně nejsou zahrnuty polatky za energie)

Dřevnice s.r.o. vám zajistí výrobní a skladové prostory, kompletní administrativní zázemí a pomocí široké nabídky doplňkových služeb vás zbavíme všech nepotřebných starostí.

  • skladovací prostory, výrobní prostory a zpevněné plochy k dlouhodobénu a krátkodobému pronájmu
  • přístup do objektu 24 hod. denně, 365 dnů v roce
  • možnost parkování přímo v areálu
  • ostraha pronajatých prostor

Sjednejte si prohlídku na telefonním čísle +420 774 260 080 nebo nám napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my Vám rádi vše ukážeme a zodpovíme Vaše dotazy, abyste se mohli poté rozhodnout, zda naše služby využijete.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA VOLNÝCH PROSTOR K PRONÁJMU

TypOznačení budovyVýměra v m 2
Skladovací prostory 9C 70
Skladovací prostory 12A 158
Skladovací prostory 10A 200