Představení lokality

Metropolí Jižních Čech jsou bezesporu České Budějovice, známé v celém světě nejen díky proslavenému pivovaru, ale také především díky unikátní krajině, se kterou se můžete setkat jedině v Jižních Čechách. Vždyť pouhých 22 kilometrů od této metropole se nachází lázeňské město Třeboň, které celoročně zpřístupňuje svým obyvatelům a především návštěvníkům nádhernou přírodu v chráněné krajinné oblasti Třeboňsko s více než 300 rybníky, pyšnícími se unikátními rozměry a vlastnostmi.

Že není tato nádherná oblast využívána pouze k rekreaci a relaxaci svědčí fakt, že Rybářství Třeboň je největším výrobcem sladkovodních ryb nejen v České republice, ale i v Evropě. Samozřejmě rybářství není jediným průmyslovým odvětvím, kterému se na Třeboňsku daří. Jak vyplývá z veřejného rozpočtu města Třeboň, v roce 2010 se ztrojnásobily investice do rozvoje a podpory průmyslu, takže město v posledních letech podporuje průmyslový rozvoj téměř 100 milióny ročně.

Právě proto jsme se i my rozhodli pomoci tomuto trendu a v průmyslové zóně provozujeme a neustále rozšiřujeme a budujeme zázemí pro firmy a společnosti, které hledají zázemí pro svoji administrativní činnost, sklady, kanceláře, a podobně. Již v současné době jsme díky parkovišti pro více než 50 vozidel a autobusové zastávce MHD jednoduše dostupní pro všechny naše partnery a jejich zaměstnance, kteří využívají námi provozovaného zázemí.

Dřevnice je pro vás připravena a vždy k dispozici na správném místě.